Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Malý skanzen Bubeland

Turistický region
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Myjavská pahorkatina, Malé Karpaty, Zelená voda, Považský Inovec
Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Beckov

Venkovní expozice, Muzeum Bubeland v obci Beckov, okres Ústí nad Labem, nabízí několik zajímavých atrakcí. Návštěvníci si mohou prohlédnout dobové oděvy hradních pánů, vyfotit se v kamenném trůnu, ale hlavně mohou vidět maketu hradu Beckov ze 14. století, celou maketu městečka Beckov ze 16. století, zjistí kdo byl šašek Beck či mnoho zajímavostí o někdejším životě na hradě. Dalšími zajímavými částmi skanzenu jsou expozice pohřebišť z doby bronzové i s předměty, se kterými se kdysi pohřbívali zesnulí. Jsou to například luky, meče, bojové štíty, kopie, ale i misky s jídlem. Návštěvníci mají možnost poznat minulost a současnost obce i prostřednictvím instalované výstavě fotografií.

Skoro v celém areálu jsou informační texty a kopie historických dokumentů, které se tykají hradu Beckov a jeho majitelů. Pro návštěvníky je skanzen Bubeland zpřístupněn v měsících duben - říjen. Parkovat je možné v blízkosti farního kostela, který se nachází pár minut od skanzenem.

Nejčastější otázky o atrakci Malý skanzen Bubeland

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.