Thermalpark Dunajská Streda

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Dunajská Streda

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější rekreační středisko v Dunajské Stredě na Žitného ostrova situovány v krásném prostředí lesoparku. Na ploše 18 ha se momentálně nachází 10 bazénů s vodními atrakcemi (4 vnitřní a 6 venkovních) s termální vodou o teplotě 26°C - 39°C. Součástí bazénového světa je také dětský bazén (hloubka 50 cm, teplota vody 28°C) se zábavnou skluzavkou a dětský letní klub s pestrým programem. Milovníci adrenalinu a zábavy mají možnost vyzkoušet tobogánových věž se sedmi tobogány a pro zábavy chtivých návštěvníky je určen rekreační bazén (hloubka 55 - 80 cm, teplota vody 28°C) s mnoha vodními atrakcemi a příjemným výhledem na jezero se zeleným ostrovem. Ve venkovním areálu se nachází také velký plavecký bazén (hloubka 110 - 200 cm) a o trošku menší Italský bazén (hloubka 110 - 165 cm, teplota vody 28°C) a jacuzzi.

Termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek, kterou se naplňují bazény, vyvěrá z hloubky 1600 m a na povrchu dosahuje teploty 57°C, má příznivé účinky na onemocnění pohybového ústrojí.

V areálu Thermalparku jsou k dispozici také sportovní hřiště (plážový minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, venkovní šachy), nové masážní centrum se šesti masážními prostorami a obnovený saunový svět se čtyřmi saunami (finská, bio, infra a parní), se solnou kabinou , jacuzzi a bazénkem, wellness bazénem s chrličem, vodními děly, jeskyní s vodopádem, zrychlovacím kanálem, masážními lehátky jakož i přírodní jezero s možností člunkování. Ceník Thermalparku.

Přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků, se nachází tříhvězdičkový Hotel Thermalpark.

Nejčastější otázky o atrakci Thermalpark Dunajská Streda

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3