Vodní park Bešenová

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Bešeňová

Vodní park Bešeňová na okraji stejnojmenné obce, cca 12 km od města Ružomberok. Horké prameny geotermálních vod v Bešeňové vyvěrající z hloubky 1987 m, s teplotou 60,5°C, příznivě působí na pohybové a dýchací ústrojí, mají příznivé kosmetické účinky a pomáhají i při léčbě urologických problémů. A díky prvku lithiu se pozitivní účinky termální vody projeví i na naší psychice.

Vodní park nabízí návštěvníkům Bazény (termální, celoroční a letní s teplotou vody v rozmezí 26 - 40°C), Tobogány (letní a celoroční), Letní atrakce (raftování, bublina, potápění, vodní sopka) aa Stan zábavy s bazénem s mořskými vlnami , dětským bazénem s vodními atrakcemi (vodní kbelíky, skluzavky, stříkačky, vodopád a jiné), bazénem s pozvolným vstupem připomínajícím skutečný šum moře as tobogánových věží se šesti tobogány s jízdou v nejdelším tobogánu (212 m) na Slovensku.

Součástí vodního parku je i Wellness & Spa, které sestává: holisticky zaměřené wellness (HARMÓNIA - wellness & spa), které nabízí propojení 4 elementů života a liptovské přírody prostřednictvím březových stromů, Bešeňovské jeskyně s nekonečnými vodopády a velkolepým Saunovým dómem a novou tichou zónou, suché nebo parní sauny a procedury, saunové rituály (metličkovanie, noc saunových rituálů a denní saunové rituály).

Stravování v areálu vodního parku zajišťují letní a celoroční bary a restaurace a k dispozici jsou i obchody Tatry Motion, které nabízejí návštěvníkům široký sortiment oblečení a suvenýrů z liptovského regionu. Ubytovat se je možné v tříhvězdičkovém Hotelu Bešeňová a čtyřhvězdičkovém Hotelu Galeria Thermal, které mají v nabídce výhodné akční balíčky zahrnující i neomezený vstup do vodního parku. Bezplatné parkování je zajištěno u areálu vodního parku. Pro více info o vstupním a slevách vodního parku viz ZDE. Vodní park Bešeňová je dokonalou volbou i pro školní výlety, letní tábory a teambuildingy.

Nejčastější otázky o atrakci Vodní park Bešenová

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3