+421 2 21 02 57 57
Hotel Flóra
a.s.
ul. 17. novembra 14
914 51 Trenčianske Teplice
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec

Hotel Flóra Trenčianske Teplice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčianske Teplice

V centru lázní, lázeňské a relaxační procedury, wellness centrum

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Flóra *** se nachází v centru lázní Trenčianske Teplice v tichém a příjemném prostředí lázeňského parku a lázeňské dvorany. Trenčianske Teplice leží na úpatí pohoří Strážovské vrchy, v západní části Slovenka, 15 km od krajského města Trenčín. Patří mezi nejstarší a nejvyhledávanější lázně na Slovensku a to díky vynikající termální, přírodní, minerální, sirné vodě s protirevmatické účinky. Léčí se zde všechny druhy degenerativních revmatických chorob (artrózy, zejména koxatrózy), chronické zánětlivé formy revmatických chorob, ischias a všechny platiničkové syndromy, stavy po úrazech a ortopedických operacích pohybového aparátu. Město Trenčianske Teplice je pro svou polohu dobrým výchozím bodem pro poznávání kulturních památek a přírodních krás Pováží. Hotel Flóra nabízí ubytování a služby na vysoké úrovni, lázeňské a relaxační procedury, bohaté sportovní vyžití a samozřejmě i zajímavé okolí. Převážná část hotelových prostor prošla plnou rekonstrukcí a modernizací. Chloubou hotelu je určitě moderní wellness centrum, jehož součástí jsou 2 bazény, finská, solná parní sauna, bylinková inhalace, tepidárium, vodní cesta a fitness centrum. Hostům jsou k dispozici i léčebné procedury včetně thajských masáží. V hlavní sezóně pořádá hotel příležitostně i vlastní fakultativní výlety.

UBYTOVÁNÍ

Celková kapacita hotelu je 114 stálých lůžek s přistýlkami (celkem 132 lůžek). Hotel nabízí moderní ubytování v několika typech pokojů a apartmánů (12 jednolůžkových pokojů, 44 dvoulůžkových pokojů, 1 dvoulůžkový apartmán - malý, 1 dvoulůžkový apartmán - velký, 1 dvoulůžkový apartmán - obchodní, 2 čtyřlůžkové rodinné apartmány) s výhledem na okolní krajinu. Pokoje jsou nekuřácké, zařízené dřevěným nábytkem a vybaveny sociálním zařízením, koupelnou, rádiem, telefonem, TV se satelitem.

POLOHA

V Trenčianských Teplicích, v centru lázeňského parku a lázeňské dvorany. Od termálních bazénů je vzdálený 300 m, od železniční stanice 400 m a od autobusového nádraží 600 m. Na požádání zajišťuje pro své hosty transfer.

PŘÍSTUP K HOTELU

Doprava k zariadeniu z autobusovej stanice zadarmo.

STRAVOVÁNÍ

Klimatizovaná restaurace Flóra, s celkovou kapacitou 92 míst, nabízí "filmové" speciality české i mezinárodní kuchyně. Restaurace je přímo propojena s letní terasou, s celkovou kapacitou 32 míst, která je hostům k dispozici během hlavní letní sezóny. Dále jsou hostům jsou k dispozici: kavárna Festival (kapacita 35 osob) a vinný sklep Vinárna (kapacita 70 osob).

TYPY POKOJŮ

 • Standard - jedno a dvoulůžkové pokoje
  pokoje s možností přistýlky, zařízené stylovým nábytkem, vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, odděleným WC, satelitní TV, rádiem, telefonem, koupacím pláštěm. převážná část pokojů má balkon s krásným výhledem do přírody.
 • Malý apartmán
  dvoulůžkový, sestává z menší obývacího pokoje s možností jedné přistýlky a ze samostatné ložnice se dvěma oddělenými lůžky, zařízený stylovým nábytkem vybaven koupelnou s vanou, odděleným WC, satelitní TV, rádiem, telefonem, ledničkou a koupacím pláštěm, balkon s krásným výhledem do přírody.
 • Velký apartmán
  dvoulůžkový, sestává z větší obývacího pokoje s možností jedné přistýlky a ze samostatné ložnice s manželskou postelí, zařízený stylovým nábytkem, vybavený koupelnou s rohovou vanou, odděleným WC, satelitní TV, rádiem, telefonem, ledničkou a koupacím pláštěm, balkon s krásným výhledem do přírody.
 • Obchodní apartmán
  dvoulůžkový, sestává z velké obývacího pokoje s možností jedné přistýlky a ze samostatné ložnice s manželskou postelí, součástí obývacího pokoje je konferenční stůl pro 8 osob, zařízený stylovým nábytkem, vybavený koupelnou s vanou, odděleným WC, satelitní TV, rádiem, telefonem, ledničkou a koupacím pláštěm, balkon s krásným výhledem do přírody.
 • Rodinný apartmán
  čtyřlůžkový, sestává z menší obývacího pokoje a ze dvou samostatných ložnic - jedné s dvěma oddělenými postelemi a druhé s manželskou postelí, zařízený stylovým nábytkem, vybavený koupelnou se sprchovým koutem, odděleným WC, satelitní TV, rádiem, telefonem, ledničkou a koupacím pláštěm, balkon s krásným výhledem do přírody.

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště za poplatek. Jedno přímo před hotelem a druhé přes silnici. Obě jsou monitorovány kamerovým systémem a zabezpečené rampou a nočním strážníkem v objektu.

VYBAVENÍ HOTEL FLÓRA *** TRENČIANSKE TEPLICE

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Hotel se nachází v centru lázeňského města Trenčianske Teplice, hned u lázeňského parku. Součástí hotelu je moderní wellness centrum dominantou kterého jsou dva nerezové bazény s mnoha atrakcemi. V nabídce jsou i léčebné procedury včetně thajských masáží. Hotel prošel částečnou rekonstrukcí a je jedním z nejlépe hodnocených 3-hvězdičkových hotelů v Trenčianských Teplicích.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • výhodná poloha hotelu v centru města
 • vše pod jednou střechou
 • moderní wellness centrum (bazénový komplex a saunový svět)
 • doprava z autobusového nádraží zdarmaPobyty

Akcia
Víkendový pobyt v oblíbeném lázeňském městě

Víkendový pobyt v oblíbeném lázeňském městě

Od 2 Nocí
Polopenze
Welcome drink, vstup do bazénu, saun, klasická masáž, rašelinový zábal ...
od 1 793,09 Sleva 15 %
od 1 524,13 /noc/osoba
Akcia
Ozdravný pobyt s množstvím relaxačních procedur a vstupem do wellness

Ozdravný pobyt s množstvím relaxačních procedur a vstupem do wellness

Od 5 Nocí
Polopenze
Vstup do bazénů, fitness, ozdravný program s množstvím procedur ...
od 1 719,40 Sleva 15 %
od 1 461,49 /noc/osoba
Akcia
Pobyt pro seniory s relaxačními procedurami a vstupem do bazénu

Pobyt pro seniory s relaxačními procedurami a vstupem do bazénu

Od 5 Nocí
Polopenze
Lékařské vyšetření, vstup do bazénů, fitness, perličková lázeň, masáž ...
od 1 550,90 Sleva 15 %
od 1 318,29 /noc/osoba
Akcia
Intenzivní MINI RELAX pobyt s relaxačním programem a vstupem do wellness

Intenzivní MINI RELAX pobyt s relaxačním programem a vstupem do wellness

Od 2 Nocí
Polopenze
Vstup do bazénového a saunového světa, relaxační procedury ...
od 2 038,72 Sleva 15 %
od 1 732,91 /noc/osoba
Akcia
Wellness pobyt s volným vstupem do bazénového komplexu a saun

Wellness pobyt s volným vstupem do bazénového komplexu a saun

Od 5 Nocí
Polopenze
Vstup do bazénového komplexu a saunového světa ...
od 1 424,65 Sleva 15 %
od 1 210,95 /noc/osoba

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Flóra *** Trenčianske Teplice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3