Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Celoroční wellness pobyt v oblíbeném hotelu na Oravěm hotelu na Oravě, Hotel Gobor Vitanová

Hotel Gobor *** VitanováHotel Gobor Vitanová
Detailní informace o hotelu
Upozornit na podobný pobyt
Turistický region
Orava, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Roháče, Skorušinské vrchy, Juráňová dolina
Platnost pobytu vypršela.
Pobyt momentálně není v nabídce.
Náš tip
Momentálně v ponuke nejsou žádní akcioví ponuky !
Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Tvrdošín, Vitanová

Informace o pobytu

Pobyt zahrnuje

 • ubytování
 • polopenze / snídaně formou švédských stolů a tříchodové večeře výběrem ze 3 druhů menu
 • vstup do vitálního a vodního světa neomezeně během otevíracích hodin
 • vstup do wellness neomezeně během otevíracích hodin
 • fitness
 • WiFi
 • parkování v parkovacích boxech
 • herna

Ceník - Bonusy

 • místní poplatek
 • stolní tenis
 • stolní fotbal
 • 20 % sleva do aquaparku Chocholowskie Termy

děti

 • Děti do 4,99 let ubytování zdarma bez nároku na lůžko a stravu (doplatek polopenze 12 € / noc).
 • Dětská postýlka za poplatek.
 • Děti mají vstup do vodního světa zdarma neomezeně během otevíracích hodin. Vstup do wellness světa pouze v doprovodu rodičů.
 • Dětský koutek interiérový i exteriérový.

Ceník - Příplatky

Platí se na místě při příjezdu na recepci.

 • masáže dle hotelového ceníku

Důležité informace

Wellness centrum: Vodní svět (12:00 - 21:00 hod.), Vitální svět (17:00 - 21:00 hod.).

 • Check in - nástup na pobyt od: 14.00 hod.
 • Check out - odhlášení se z pobytu do: 10.00 hod.
 • Pobyt začína (stravou): Večeří.
 • Pobyt končí (stravou): Snídaní.
 • Parkování: V areáli hotela sa nachádza okrem parkoviska aj samostatná zastrešená parkovacia plocha monitorovaná kamerovým systémom.
 • Internet: WiFi připojení zdarma, na všech pokojích.
 • Zvířata: Ubytování s domácím zvířetem není možné.

Wellness s vířivkami s teplotou vody 36°C !

Relax hotel Vitanová

Hotel Gobor Vitanová *** se nachází v regionu Orava na okraji obce Vitanová, jen 200 m od lyžařského střediska Vitanová Vrchdolinky a 5 km od rekreační oblasti Oravice. Hotel disponuje vlastním vitálním světem. Díky své tiché poloze a bohaté nabídce okolí, je ideálním místem pro odpočinek a načerpání nové energie.

restaurace

Stravování

Stravování je zajištěno v hotelové, klimatizované restauraci s letní terasou. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů (od 8:00 do 10:00 hod.), Večeře formou servírovaného dvouchodové menu.


Wellness

 • saunová část: suchá bylinková inhalace, parní mentolová inhalace, římská koupel
 • dvě vířivky, každá pro 10 až 12 lidí, s teplotou vody 36°C
 • masáže
 • tepidárium
 • odpočinková terasa vnitřní, v létě i venkovní

Otevírací doba: Vodní svět (12:00 - 21:00 hod.), Vitální svět (17:00 - 21:00 hod.)

Volný čas

Ve volném čase Vám může dobře padnout nějaká společenská hra v hotelové herně (stolní tenis, kulečník nebo stolní fotbal) a pro ty aktivnějších i posilovna. Dětem jsou k dispozici interiérových a exteriérových dětský koutek. A samozřejmě, že nejlepší je den zakončit relaxací ve wellness centru hotelu.Orava a její krásy, od Roháčských vrcholů až po Oravskou přehradu, jsou turisty velmi vyhledávané. Kromě poznávání kulturních a historických památek je to i pestrá paleta příležitosti na aktivní strávení volného času. Silné zázemí tu mají vrcholoví i amatérští sportovci či turisté. Na své si přijde opravdu každý, bez rozdílu věku, ať už je to milovník letních, zimních, halových, vodních, kolektivních nebo individuálních sportů. Oblíbeným místem vodních sportů je samotná řeka Orava. Setkat na ní můžete příznivců raftingu, rekreačních i profesionálních kanoistů a kajakářů. Areál vodních sportů na Gäcel (Oravská Poruba) je jediným vodním areálem na Slovensku, který využívá výhradně přirozený vodní tok ( splavování Oravy na vorech ).

Naše tipy na výlet:

Oravský zámek, Oravský Podzámok (40 km)
Patří mu prvenství v návštěvnosti mezi Slovenské hrady a zámky. Nachází se na strmém vápencovém brale nad obcí Oravský Podzámok a první písemná zmínka o hradu pochází z 13. století. Postupným budováním a přestavbami se stal dokladem různých stavebních stylů, od románského slohu, přes gotiku, renesanci, baroko až po romantismus. Návštěvníci mohou v jeho prostorách vidět obnovenou přírodovědnou a etnografickou expozici, výstavu zbraní a mnoho jiných zajímavostí. Také je zde umístěn Muzeum šlechtických kočárů a saní, jedinečná a nejrozsáhlejší sbírka kočárů a saní na Slovensku. Více info Oravský hrad .

Oravská galerie, Dolný Kubín (46 km)
Dvoupatrová zděná budova z poloviny 17. století od r. 1686 sloužila jako sídlo Oravské župy. Dnešní podobu získal dům po rozsáhlé obnově v roce 1893. V současnosti slouží jako sídlo Oravské galerie, druhé nejnavštěvovanější na Slovensku.

Oravská lesní železnice, Oravská Lesná (50 km)
Úzkorozchodná lesní železnice se nachází v obci Oravská Lesná. Původně byla vybudována na přepravu dřeva. Obnovená byla v roce 2008 a jezdí mezi stanicemi Tanečník a Beskyd každý den.

Muzeum oravské vesnice, Zuberec - Brestová (22 km)
Patří mezi nejnavštěvovanější muzea na Slovensku. Areál muzea je rozčleněn na 5 architektonických celků. Bohatá etnografická expozice a chov domácích zvířat umožňují návštěvníkům představit si život a práci Oravce v minulosti. Více info Skanzen v Zuberci .

Oravská přehrada, Námestovo (16 km)
Vodní nádrž Oravská přehrada je součástí vodního díla Orava (patří sem i vyrovnávací nádrž Tvrdošín), vybudovaného na soutoku Bílé a Černé Oravy a nabízí mnoho možností pro vodní sporty, rybolov, na jejích březích se nachází několik rekreačních oblastí, ubytovacích a stravovacích zařízení. Na Slanickém ostrově umění, který je pozůstatkem zaplavené obce Slanica, se nachází barokní kostel s kalvárií a lapidárium. V současnosti je v kostele instalována stálá expozice oravského lidového umění, plastiky a malby ze sbírek Oravské galerie. Více info Oravská přehrada a Slanický ostrov umění.

Trhy Nowy Targ (32 km), Jablonka (22 km), Polsko
Trhy v Jablonka se konají každou středu, v Nowém Targu ve čtvrtek a sobotu. Trh začíná ráno cca 7:00 a končí mezi 12:00 - 14:00 hod. Vše záleží na počasí a množství návštěvníků. Pokud je špatné počasí a málo lidí, trhovci se začnou balit dříve. V den církevního svátku trh nebývá, respektive je velmi málo trhovců. Parkovat lze na loukách hned vedle trhu, parkovné 1 - 2 € / den, podle toho jak blízko k samotným stánkem stojíte. Více info Nowy Targ , Jablonka .

Zakopane, Polsko (35 km)
Polské městečko s jedinečnou atmosférou, jehož centrum si zachovává svoji typickou dřevěnou architekturu a tradice, poskytované služby dosahují vysoký standard.

Naučná stezka Juráňová dolina
Oravice - Tichá dolina - Juráňová dolina - sedlo umrlý - Bobrovecká Dolina - Oravice
Délka trasy: 7 km, předpokládaný čas 3 hodiny. Nenáročná procházka s krásnými výhledy, kterou byste při pobytu na Oravě určitě neměli vynechat. Naučná stezka Juráňová dolina se nachází v chráněném území TANAP-u a dolina samotná je považována za jednu z nejkrásnějších soutěsek na Slovensku.

Meander Thermal Park Oravice (5 km) (hotel poskytuje hostům 15% slevu na vstup)
V areálu aquaparku se nachází několik relaxačních bazénů s teplotou 35 - 37 ° C, plavecké i whirpool bazény, tobogán s délkou 100 m, bazény jsou vybaveny vodními atrakcemi (umělé vlny, perličkové sedadla a lavice, gejzír, vodní hřib, chrliče, masážní trysky). Přímý vstup z budovy a bazénů umožňuje koupání v každém počasí a rovněž v každém ročním období. Více info Meander Thermal Oravice.

Chochołowska Termy, Chochołów, Polsko (3 km)
Celodenní vstup do areálu s rozlohou vodní plochy až 3000 m² nabízí dostatek atrakcí pro malé i velké. V bazénové zóně s vodou s léčivými účinky se nacházejí bazény s různými vodními atrakcemi (divoká řeka, vodní trysky), různé typy vířivek, skluzavek či hřišť pro drobné sportovní vyžití. Navíc auquapark se pyšní největším saunáriom v regionu Podhale. Více info www.chocholowskietermy.pl .

http://www.chocholowskietermy.pl/images/galeria1/zewn-2.jpg

Rabkoland, Rabka-Zdroj, Polsko (45 km)
Magické městečko a současně jeden z nejlepších zábavních parků pro rodiny a děti s bohatou nabídkou kolotočů a zábavních atrakcí, které jsou typické pro lunaparky.

Gino Paradise Bešeňová, Bešeňová (55 km)
Celoroční otevřený termální park je vybudován na bázi horkých pramenů termálních vod, které vyvvierajú z hloubky 1987 metrů s teplotou 60,5 ° C. V areálu se nachází 13 vnějších a 3 vnitřní bazény, 9 tobogánů, vitální svět, relax centrum.

TATRALANDIA Liptovský Mikuláš (47 km)
Největší aquapark na Slovensku. Během sezóny si na své přijdou malí i velcí v 14 bazénech s mořskou, termální i čirou vodou. Tobogány a skluzavky spolu s animačním týmem se postarají o zábavu pro celou Vaši rodinu a kdyby náhodou pršelo, snadno se ukryjete v celoročně otevřeném Tropical Paradise, kde teplota vody neklesá pod 30 ° C. Více info Aquapark Tatralandia .

Podrobné informace o hotelu

recenze uživatelů

10,0vynikající
Slovensko Jozef - 28.9.2022
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
7.5 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 22.09 - 25.09.2022
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: veľmi milé a príjemné čašníčky, personál je tam naozaj top. Čisté, upratané izby, uteráky vymieňali každý deň.
mínusy: varia tam skvele, všetky jedlá boli veľmi chutné, ale tie porcie na večeru boli fakt malinké, wellness bol fajn, akurát nám trošku vadila hudba. Bola to síce krásna klavírna skladba, ale hrala len tá jedna stále dookola všetky štyri dni čo sme tam boli.
10,0vynikající
Slovensko Jozef - 27.9.2022
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
7.5 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 22.09 - 25.09.2022
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: veľmi milé a príjemné čašníčky, personál je tam naozaj top. Čisté, upratané izby, uteráky vymieňali každý deň.
mínusy: varia tam skvele, všetky jedlá boli veľmi chutné, ale tie porcie na večeru boli fakt malinké, wellness bol fajn, akurát nám trošku vadila hudba. Bola to síce krásna klavírna skladba, ale hrala len tá jedna stále dookola všetky štyri dni čo sme tam boli.
10,0vynikající
Wellness pobyt Slovensko Jana - 25.9.2022
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 20.09 - 23.09.2022
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Strávili sme príjemné dní. Izba bola čistá, personál milý a ústretový a jedlo výborné. Niet čo vytknúť. Radi sa tam vrátime.
Zobrazit další recenze

Nejčastější otázky o pobytu Celoroční wellness pobyt v oblíbeném hotelu na Oravěm hotelu na Oravě

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.