Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Hotel Máj Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

Příjemný personál, dobré služby, bazén, procedury, v tišší části Piešťan,

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Spa & Wellness Máj *** se nachází v tiché jižní části lázeňského města Piešťany. Celý hotel je plně bezbariérový. Pod jednou střechou zde najdeme pohodlné ubytování, krytý bazén se sluneční terasou, relaxační, léčebné i exotické masáže, vířivku, zábaly, saunu, solárium a k tomu služby pro krásu, jako kosmetiku, kadeřnictví, manikúru a pedikúru. K dispozici jsou i squashové kurty, restaurace s okouzlující krytou terasou, příjemný bar, dětské hřiště a herna. Přímo v hotelu je i nestátní zdravotnické zařízení Medical Wellness, ambulantní zařízení společných vyšetřovacích složek v oboru fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace. V bezprostřední blízkosti je několik sportovišť, řeka a přehrada. Příjemný wellness hotel s relaxačními službami a bonusy je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi tak i pro seniory, kteří si zde upevní zdraví a najdou ztracenou vitalitu. Hotel Máj funguje také jako specializované školící zařízení pro Institut fyzioterapie, balneologie a léčebné rehabilitace Univerzity Cyrila a Metoděje v Trnavě. Piešťany, největší slovenské lázně, v prosluněném údolí řeky Váh jsou nositelem ocenění "Město bez bariér". Množství zeleně, nábřeží Váhu s cyklostezky, přehradní nádrž Sĺňava i blízké pohoří Považský Inovec a Malé Karpaty spolu s kompletní infrastrukturou a množstvím atraktivních akcí dělají z Piešťan ideální místo na dovolenou.

UBYTOVÁNÍ

Hotel, ve kterém od dubna 2015 probíhá postupně rekonstrukce pokojů, poskytuje ubytování v 51 pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V pokojích je možnost bezdrátového WiFi připojení na internet. Na vyžádání: přísavné madla, do koupelny / WC, zvýšený sedák WC, stupínek k vaně, židle do sprchy pro hosty se sníženou pohyblivostí. Kapacita hotelu je 96 pevných lůžek a 32 přistýlek.

POLOHA

V Piešťanech, v klidné části, pouhých 400 m od přehradního jezera Sĺňava. Centrum pohodlně dosáhnete cyklostezkou (cca 10 min.), Pěší procházkou (cca 30 min..

STRAVOVÁNÍ

Stravování v hotelové restauraci: snídaně bufetové, obědy a večeře výběrem ze 6 menu. Na požádání možnost upravit jídla vynecháním surovin, které působí jako alergen. Požadavky na dietní stravování je nutné oznámit předem spolu s objednávkou pobytu. Dětem od 3 do 12 let, které mají 30% slevu z ceny pobytu, jsou servírované dětské porce. Hostům je k dispozici i kavárna, kde hraje ve středu a pátek, vždy večer od 19:00 hod. živá hudba. V letních měsících funguje i terasa s obsluhou.

TYPY POKOJŮ

 • Dvoulůžkové pokoje
 • Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (pokoj "XL")
 • Jednolůžkových s přistýlkou
 • Jednolůžkové
 • Dvoulůžkové apartmány s přistýlkou

  Vybavení pokojů: balkon, sprcha / vana a WC, Sat TV, rádio, lednička za příplatek.

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

1. Bezplatné parkování na spodním parkovišti hotelu, 2. uzamykatelné parkovací místo, 3. privátní parkování v dvoře hotelu.

VYBAVENÍ HOTEL MÁJ *** PIEŠŤANY

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Bezbariérový hotel, zvláště vhodný pro rodiny s dětmi i pro seniory. Velmi příjemný personál, kvalitní služby a útulné ubytování. Přímo v hotelu je i nestátní zdravotnické zařízení Medical Wellness, ambulantní zařízení společných vyšetřovacích složek v oboru rehabilitační lékařství.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • kvalitní hotelové služby
 • bezbarierový hotel
 • wellnex relax a beauty centrum
 • léčebné terapie
 • hotel pro rodiny s dětmi
 • sportoviště v blízkosti hotelu

Rekreační pobyt se vstupem do bazénu a fitness - výhodná cena Volný vstup do hotelového bazénu, fitness, taneční večery ... od 1 842,22 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Seniorský pobyt v lázeňském městě Piešťany Volný vstup do hotelového krytého bazénu, fitness, balíček procedur ... od 1 810,53 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Oblíbený wellness pobyt s relaxačními uvolňujícími procedurami léčebně relaxační procedury, volný vstup do bazénu a fitness ... od 1 901,90 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Pobyt BOLESTIVÁ ZÁDA s účinnými Breuss masážemi 10 léčebně relaxačních procedur, volný vstup do hotelového krytého bazénu ... od 1 947,59 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Lázeňský pobyt Chuť Piešťan Liečebno-preventívne procedury, vstup do bazénu, fitness ai ... od 2 001,88 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Komplexní lázeňský pobyt KLASIK se 14 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu 14 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj .. od 1 621,15 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Komplexní léčebný pobyt OPTIMAL s 19 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu 19 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj ... od 1 743,96 /noc/osoba Délka pobytu: od 7 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit Komplexní léčebný pobyt INTENZIV s 24 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu 24 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness ai ... od 1 866,78 /noc/osoba Délka pobytu: od 14 nocí Možnosti stravování: polopenze, plná penze zobrazit


Pobyty

TIP
Rekreační pobyt se vstupem do bazénu a fitness - výhodná cena

Rekreační pobyt se vstupem do bazénu a fitness - výhodná cena

Od 2 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Volný vstup do hotelového bazénu, fitness, taneční večery ...
od 1 842,22 /noc/osoba

Seniorský pobyt v lázeňském městě Piešťany

Od 5 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Volný vstup do hotelového krytého bazénu, fitness, balíček procedur ...
od 1 810,53 /noc/osoba

Oblíbený wellness pobyt s relaxačními uvolňujícími procedurami

Od 2 Nocí
Polopenze, Plná Penze
léčebně relaxační procedury, volný vstup do bazénu a fitness ...
od 1 901,90 /noc/osoba

Pobyt BOLESTIVÁ ZÁDA s účinnými Breuss masážemi

Od 5 Nocí
Polopenze, Plná Penze
10 léčebně relaxačních procedur, volný vstup do hotelového krytého bazénu ...
od 1 947,59 /noc/osoba
TIP
Lázeňský pobyt Chuť Piešťan

Lázeňský pobyt Chuť Piešťan

Od 3 Nocí
Polopenze, Plná Penze
Liečebno-preventívne procedury, vstup do bazénu, fitness ai ...
od 2 001,88 /noc/osoba
TIP
Komplexní lázeňský pobyt KLASIK se 14 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Komplexní lázeňský pobyt KLASIK se 14 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Od 7 Nocí
Polopenze, Plná Penze
14 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj ..
od 1 621,15 /noc/osoba
TIP
Komplexní léčebný pobyt OPTIMAL s 19 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Komplexní léčebný pobyt OPTIMAL s 19 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Od 7 Nocí
Polopenze, Plná Penze
19 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness aj ...
od 1 743,96 /noc/osoba

Komplexní léčebný pobyt INTENZIV s 24 léčebnými procedurami a vstupem do bazénu

Od 14 Nocí
Polopenze, Plná Penze
24 procedur / týden, vstup do bazénu, fitness ai ...
od 1 866,78 /noc/osoba

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Máj *** Piešťany

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3