Hotel Zlatý Kľúčik Nitra

Zařízení je momentálně vyřazeno z naší nabídky!
Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Nitra, Nitra

Ubytování v okolí

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Zlatý Kľúčik **** je čtyřhvězdičkový exkluzivní boutique hotel s nezaměnitelnou scenérií a s jedinečným výhledem na panorama starobylého města Nitra. Hotel má za sebou více než dvacetiletou historii a před dvěma lety se začal měnit na boutique hotel a prošel rekonstrukcí, která byla zaměřena na rozšíření ubytovacích kapacit, luxusních apartmánů, výstavbu reprezentativních konferenčních prostor a exkluzivního wellness & spa centra Oriental Luxury Spa, které nabízí unikátní péče, dokonalé pohodlí a soukromý relax v prostorách s nádechem zemí Tisíce a jedné noci. Každý prostor má jiný design, jiné vyzařování a reprezentuje jiný styl. K službám hotelu patří praní, žehlení, transfer, pokojová služba, buzení telefonem, sauna, solárium, masáže, vířivý bazén, fitness centrum. Zajímavostí je např. využití zasklení vinotéky, která dotváří celkový design hotelu a zapadá do propojení retro s moderní. Součástí hotelu jsou klimatizované kongresové prostory s kapacitou 150 míst, které které slouží tak pro konferenční, jakož i společenské účely. Prostory hotelu jsou i ideálním místem pro vytvoření dokonalé svatební atmosféry se všemi službami, které k ní patří. Kongresový sál je plně klimatizovaná, vybavená konferenční technikou a s širokou variabilitou stolů a židlí. Svou polohou, luxusem, zážitkovou gastronomií a vysokým standardem poskytovaných služeb patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším hotelem ve svém okolí. Profesionální služby, atraktivní prostory a dlouhodobé zkušenosti vytvářejí ideální podmínky i pro uspořádání různých společenských akcí. Jedinečný styl, design a prostředí uspokojí i ty nejnáročnější hosty během jejich soukromých nebo pracovních cest.

UBYTOVÁNÍ

Hotelové pokoje jsou vkusně zařízeny v klasickém stylu a poskytují dokonalý komfort. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkovém pokoji, stylovém nebo malém apartmá a nejvyšší komfort a maximální soukromí poskytuje prezidentské apartmá. Samozřejmostí každého pokoje je soukromá koupelna a toaleta, klimatizace, minibar, telefon a televize, pracovní stůl s komfortní židlí a součástí pokoje je i konferenční stolek a posezení v pohodlných křeslech pro dvě osoby. Při svých cestách se můžete spolehnout na buzení telefonem, trezor a room service.

POLOHA

Pod Zoborem s jedinečným výhledem na panorama starobylého města Nitra.

STRAVOVÁNÍ

Ve stylové A la cart CLE D'OR hotelové restauraci si můžete vybrat jídla z domácí, mezinárodní kuchyně, vegetariánské speciality, jídla pro labužníky a samozřejmě speciality hotelu. Důkazem toho je i nejedno ocenění, které restaurace dostala. Hotel si pěstuje ve vlastním sadě i sezónní ovoce a bylinky. "Gro produktů" je z vlastní produkce, hotel se vrací k tradičním Slovenské jídlům, peče vlastní chléb a dělá i domácí máslo. Stylová terasa okouzlí dechberoucím výhledem na panorama města Nitra a architektonickým skvostem je Lobby bar nacházející se v prostorách hotelu, ve kterém si mohou hosté vychutnat volné chvíle při drinku. Výjimečný zážitek a dostatek soukromí poskytne i posezení v exkluzivním koňak-doutníků salónku s nadčasovým a intimním designem.

TYPY POKOJŮ

  • Pokoj standard s manželskou postelí
  • Pokoj standard s oddělenými postelemi

UŽITEČNÉ INFORMACE

OD CENTRA

2800 m

OD SJEZDOVKY

73800 m

DÍTĚ ZDARMA

Bez nároku na lůžko a stravu a max do 2,99 let.

VYBAVENÍ HOTEL ZLATÝ KĽÚČIK **** NITRA

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Typicky městský hotel s krásným výhledem. Gastronomické speciality francouzské kuchyně i honosné wellness v orientálním stylu přispívají k dokonalému relaxu.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
  • pro náročné
  • oriental luxury Spa
  • nové apartmány
  • krásný výhled na město
  • vynikající kuchyně s nádechem staré Francie
Momentálně v ponuke nejsou žádní akcioví ponuky !


Nejčastější otázky o zařízení Hotel Zlatý Kľúčik **** Nitra

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3