Cestovní kancelář Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotely vo Vysokých Tatrách

Najděte si svůj pobyt

Cena na osobu / noc
Hotel Atrium Nový Smokovec Nový Smokovec vynikající 9,6 21 recenzí Hotel Atrium *** je svou atypickou kruhovou architekturou téměř nepřehlédnutelný. Nachází se v Novém Smokovci na úpatí Slavkovského štítu cca 300 m od nástupní stanice lanovky na Hrebienok. Od roku 2009 je jedním z členů...
od 1317,- /noc/osoba

NOVÝ VODNÝ SVET v hoteli ATRIUM "4 Elements Aqua" (oddychový bazén, detský bazén, jaccuzzi, tobogan, detské šmykľavky, sauny, pool bar, oddychová relaxačná zóna s ponukou masáží). Vstup do bazénového komplexu pre ubytovaných hostí ZADARMO (v cene ubytovania).

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry jsou nejvýznamnějším seskupením vysokohorských forem na Slovenku s délkou 26 km. Téměř uprostřed Vysokých Tater leží nejvyšší vrchol Gerlachovský štít 2655 m), který je současně nejvyšším bodem Slovenska. Západní části dominuje Kriváň (2494 m) a východní Lomnický štít (2632 m). Mezi Kriváněm a Lomnickým štítem je 25 štítů, které mají výšku nad 2500 m. Vysoké Tatry mají v 35 údolích pozoruhodný glaciálního reliéf, pozůstatek ledovcové činnosti. Mezi nejvýznamnější doliny patří: Tichá dolina, Koprová dolina, Mengusovská Dolina, Velká a Malá Studená dolina, dolina Zeleného plesa, Javorová dolina a Bielovodská dolina.

© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.