Zaslat dotaz

Zaslať
Cestovní kancelář Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Dependance Diana *** Lázně Lúčky, Lázně Lúčky

O HOTELU

Dependance Diana, Adam, Maja a Cyril *** se nacházejí v tichém horském prostředí Lázní Lúčky, na rozhraní Oravy a Liptova, jen 14 km od Ružomberka. Dependance Diana představuje nově postavené lázeňské zařízení, splňující nejvyšší standard a dependance Adam, Maja a Cyril jsou nově zrekonstruované ubytovací zařízení bez recepce. Nna stravu a léčebné procedury je třeba docházet do hlavní budovy lázní, LH Choč. Lázeňský hotel Choč je propojen s budovou balneoterapie, kde jsou termální bazény, lékařské oddělení, sauna, elektroléčba a vanové oddělení, prosklenou spojovací chodbou. Termální voda lázní s vysokým obsahem vápníku a železa léčí pohybový aparát, gynekologické onemocnění, stavy po onkologických operacích, nervové choroby i nemoci z povolání a přispívá také k prevenci a podpůrné léčbě osteoporózy. V lázních se nachází také celoročně otevřený Aqua-Vital Park, jehož součástí je vnější rekreační bazén s různými atrakcemi, venkovní sedací bazén, dělený vnitřní léčivý minerální bazén a vitální saunový svět. V blízkosti venkovních bazénů se nacházejí také atrakce jako obrovské šachy, volejbalové hřiště, dětská trampolína, dětské houpačky, dětské prolézačky. V areálu lázní je k dispozici i Sportpark Lúčky, jehož součástí jsou tenisové kurty a bowling. Lázně jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a nabízejí různé druhy pobytů a to léčebné, léčebně preventivní, víkendové, seniorské a programové pobyty pro ženy a pro muže. Překrásné přírodní horské prostředí spojené s léčivou minerální vodou zaručí dokonalý odpočinek a relax.

UBYTOVÁNÍ

 • Dependace Diana poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí WiFi. V dependance se nacházejí i apartmány, jejichž součástí je obývací pokoj, ložnice a koupelna, ta je vybavena sprchovým koutem.
 • Dependance Adam poskytuje ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí WiFi.
 • Dependance Cyril poskytuje ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí pevné přípojky. Všechny dvoulůžkové pokoje mají k dispozici balkon.
 • Dependance Maja poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením na internet pomocí pevné přípojky.

POLOHA HOTELU

Dependance Diana je vzdálen cca 250 - 300 m, Dependance Adam pod lesem, cca 250 m, Dependance Cyril 150 m a dependance Maja 350 m od hlavní budovy lázeňského hotelu Choč.

STRAVOVÁNÍ

Strava se podává v LH Choč formou bufetových stolů. Lázně poskytují téměř všechny druhy diet a klientům, kteří mají indikovanou speciální dietu, připravují jídelníček individuálně. K dispozici jsou i Lázeňská dvorana Restaurant & Piza, Denní bar v LH Choč a Snack bar v Aqua-Vital Parku.

TYPY POKOJŮ

 • Diana - dvoulůžkové pokoje.
 • Adam - jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Možnost přistýlky.
 • Maja - dvoulůžkové pokoje.
 • Cyril - jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

UŽITEČNÉ INFORMACE

VYBAVENÍ DEPENDANCE DIANA *** LÁZNĚ LÚČKY

VYBAVENÍ POKOJE

 • Balkon
  V pokojích v Dependance Cyril a Diana.

SLUŽBY

 • Zařízení nemá recepci
  Recepce se nachází v LH Choč.

JÍDLO A NÁPOJE

 • Snídaně formou bufetu
  Podává se na 2 změny v čase od 7:00 hod. do 7:45 hod. nebo 8:00 hod do 8:45 hod.
 • Oběd formou menu
  Podává se na 2 změny v čase od 11:30 hod do 12:00 hod. nebo 12:30 hod. do 13:30 hod. Výběr z 5 jídel.
 • Večeře formou menu
  Podává se na 2 změny v čase od 17:15 hod do 18:00 hod. nebo 18:15 hod. do 18:45 hod. Výběr z 5 jídel.
 • Zařízení nemá vlastní restauraci
  Restaurace je v LH Choč.

NÁŠ NÁZOR NA HOTEL
Dependence Maja, Cyril, Adam a Diana jsou ubytovací zařízení bez recepce. Na stravu a procedury je třeba docházet do centrální budovy Choč (150 - 350 m). Dependence Maja, Cyril, Adam jsou zrekonstruované a Diana je nově postavená budova. Doporučujeme pro nenáročnou klientelu.
PROČ SI VYBRAT TENTO HOTEL
 • příjemné horské prostředí
 • blízkost AQUA-VITAL parkuRezervuj teď

FAQ.about.hotel Dependance Diana *** Lázně Lúčky

lenghts.be.line.text
object.attraction.which object.attraction.attractions object.attraction.located.near?
1
3
© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.
Tato web stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací. Souhlasím