Zaslat dotaz

Zaslať
Cestovní kancelář Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Palace *** Lázně Nový Smokovec, Lázně Nový Smokovec

Lázně Nový SmokovecLázně Nový Smokovec
Detailní informace o lázních
Hotel Palace
Kúpele Nový Smokovec 32
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
GPS:
N +49° 8' 15.36''
E +20° 12' 59.04''

O HOTELU

Hotel Palace *** se nachází v lázeňském hotelovém areálu, v centru klimatických lázní v Novém Smokovci. Nový Smokovec tvoří jihozápadní část trojice Smokovcem (Horní, Dolní a Starý Smokovec) při Cestě svobody, na úbočí Slavkovského štítu. Hotel Palace byl postaven v roce 1955 a je hlavním hotelem Lázní Nový Smokovec. Hostům jsou k dispozici komfortně zrekonstruované zařízené pokoje, bazén s protiproudem a široká škála služeb léčebného, ​​relaxačního a zkrášlujícího charakteru. Léčebné procedury se poskytují v nedalekém hotelu Branisko, který je centrem balneoterapie celých lázní, podávají se zde všechny procedury a nachází se zde i wellness centrum. Lázně Nový Smokovec patří k nejznámějším klimatickým lázním na Slovensku. Základy lázeňství v oblasti Smokovcem položil v roce 1797 hrabě Csáky a nové moderní klimatické lázně v samotném Novém Smokovci otevřel v roce 1876 MUDr. Mikuláš Szontágh. Původní soukromá rezidence rodiny Szontaghovcov postavená v roce 1914 dnes slouží jako hotel s názvem "Villa Dr.Szontagh". Příznivé klimatické poměry jako léčebný faktor ve spojení s moderní lékařskou vědou vytvářejí v lázních Nový Smokovec výborně podmínky pro úspěšnou léčbu některých chorob jako jsou poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, některé nemoci dýchacích cest a některé nemoci z povolání. Centrální poloha lázní ve Vysokých Tatrách dělá z nich výborné výchozí body na turistiku, lyžování nebo klidné procházky po smokoveckom korze a lázeňských stezkách. Osada Nový Smokovec je bezprostředně napojena na Starý Smokovec, architektonicky s ním splynula. V centru Starého Smokovce se nachází železniční stanice (cca 300 m od hotelu), jejímž prostřednictvím se lze dostat do kteréhokoliv rekreačního střediska Vysokých Tater (směr Tatranská Lomnica, směr Štrbské Pleso, směr Poprad).

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v komfortních zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje (s výjimkou některých pokojů typu Severka) jsou vybaveny WC, koupelnou, telefonem, LED TV se satelitem a WiFi. Některé pokoje mají balkon s krásným výhledem na štíty Vysokých Tater i na podtatranské oblast.

POLOHA HOTELU

Přímo v centru Vysokých Tater, v části Nový Smokovec, v blízkosti centra Starého Smokovce, jen 5 min. pěšky k lanovce na Hrebienok.

STRAVOVÁNÍ

Strava se podává v jídelně hotelu. Snídaně se podávají formou bufetových stolů, 3-chodový oběd a večeře výběrem z jídel. V rámci stravování nabízí hotel klientům i možnost dietního stravování. Hostům je také k dispozici stylová restaurace v areálu lázní. Kuchyně restaurace nabízí chutné speciality šéfkuchaře, bohatý výběr masitých, bezmasých i moučných jídel, rozmanité zeleninové saláty, sýry, výborné palačinky, nápoje, dobré pivo a lahodnou kávu, domácí i zahraniční značkové vína a jiné nealkoholické a alkoholické nápoje.

TYPY POKOJŮ

 • Dvoulůžkový pokoj
 • Apartmán

VOLNÝ ČAS

UŽITEČNÉ INFORMACE
VYBAVENÍ HOTEL PALACE *** LÁZNĚ NOVÝ SMOKOVEC

SPORT

 • Kulečník
 • Půjčovna kol

DĚTI

 • Dětský koutek
  Nachází se v lázeňském hotelu Branisko.

VYBAVENÍ POKOJE

 • Nekuřácké pokoje

PARKOVÁNÍ

 • Parkoviště monitorované kamerovým systémem
  Za poplatek.

INTERNET

 • Internet Wifi v celém zařízení

PROCEDURY OSTATNÍ

 • Procedury
  Poskytují se lázeňském hotelu Branisko.

JÍDLO A NÁPOJE

 • Restaurace
  Poskytuje se zde strava i pro lázeňský hotel Grand Palace, i pro Branisko.
 • Snídaně formou bufetu
  Podávají se v době od 7:30 hod. do 9:30 hod.
 • Oběd formou menu
  Podává se v době od 11:30 hod. do 13:30 hod.
 • Večeře formou menu
  Podává se v době od 17:00 hod. do 19:30 hod.

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

 • Zařízení nemá bezbariérové pokoje

DOMÁCÍ ZVÍŘATA

 • Domácí zvíře zakázáno

SAUNY

 • Sauny
  Poskytují se lázeňském hotelu Branisko.

NÁSTUPY NA POBYT A ODCHODY

 • Check in - nástup na pobyt od
 • Check out - odhlášení se z pobytu do

PROČ SI VYBRAT TENTO HOTEL
Je hlavním hotelem Lázní Nový Smokovec. Hostům jsou k dispozici komfortně zrekonstruované zařízené pokoje, bazén s protiproudem a široká škála služeb léčebného, ​​relaxačního a zkrášlujícího charakteru. Smokovce poskytují návštěvníkům všestranné možnosti rekreace, relaxace, léčebných procedur, kvalitní kuchyni a samozřejmě v létě výbornou základnu pro turistiku a a v zimě sjezdové a běžecké lyžování v lyžařských střediscích nacházejících se v blízkosti hotelu.


Rezervuj teď
© 2018 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.