Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
+421 2 21 02 57 57
Jalta Ensana Health Spa Hotel
Winterova 1776/58
921 01 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Jalta Ensana Health Spa Hotel ** , Lázně Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

O ZAŘÍZENÍ

Jalta Ensana Health Spa Hotel ** se nachází v lázních Piešťany, na městské pěší zóně, 300 m od Lázeňského ostrova. Hotel byl postaven v roce 1929 ve funkcionalistickém slohu a spolu s přístavbami Dependance Šumava (původní Vila Ivánka) a Smaragd patří mezi příjemné a klidné lokality vhodné pro relaxační lázeňský pobyt. Ambulance lázeňských lékařů se nacházejí v Lázeňské poliklinice Napoleon III a v nejstarším Lázeňském domě Napoleon Health Spa. Klienti zde určitě najdou nejen zdraví a klid, ale také vše, co potřebují k aktivnímu pobytu a na Lázeňském ostrově jsou jim k dispozici i golfové hřiště, tenis, půjčovna kol, joggingové stezky, vodní sporty, rybaření a jízda na kole, stejně jako squash a bowling v Piešťanech. Příjemný je i odpočinek v Lázeňském parku, kde se hosté mohou zaposlouchat do ptačího zpěvu pod korunami stoletých stromů, nebo obdivovat termální jezírka i voliéru s pávy a vzácnými bažanty. Lázně Piešťany jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v 58 pokojích včetně 5 apartmánů.

POLOHA

Hotel se nachází v centru města, na městské pěší zóně, 300 metrů od Lázeňského ostrova.

STRAVOVÁNÍ

V hotelové zrekonstruované restauraci Excelsior si hosté si mohou vybrat ze široké nabídky bufetových stolů, oběd a večeře se servíruje v restauraci hotelu Jalta. Nabídka jídel domácí i zahraniční kuchyně je doplněna vegetariánskými jídly, dietními a seniorskými jídly, dělenou stravou a bohatým salátovým bufetem. Po léčebných a relaxačních procedurách si hosté mohou dopřát odpočinek při kávě v v Kavárně Excelsior.

TYPY POKOJŮ

 • Economy pokoj
  Nekuřácký pokoj s SAT-TV, balkon, telefon, vysoušeč vlasů na vyžádání.
 • Standard pokoj
  Nekuřácký pokoj s koupelnou (vana nebo sprcha), SAT-TV, balkon, chladnička, trezor, telefon, vysoušeč vlasů na vyžádání.
 • Apartmán
  Nekuřácký apartmán s oddělenou obývákem a ložnicí, koupelna (sprcha), balkón, SAT-TV, telefon, chladnička, rádio, vysoušeč vlasů na vyžádání.

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:

 • Fitness centrum v Napoleon Health Spa.
 • Business centrum.
 • WiFi připojení k internetu v celém hotelu.

UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za doplatek, vstup do společných prostorách však zakázán.

PARKOVIŠTĚ

Parkování u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ JALTA ENSANA HEALTH SPA HOTEL **

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Jednodušší lázeňský hotel postavený ve funkčním stylu je situován na pěší zóně města, jen pár kroků od lázní. Většina pokojů prošla rekonstrukcí a hotel nyní poskytuje kvalitně hotelovou služby. Lázeňský dům Napoleon Health Spa, který se nachází na Lázeňském ostrově 300 m od hotelu Jalta, nabízí široké spektrum procedur. Stravování i ambulance lékařů se nacházejí přímo v hotelu a hostům jsou k dispozici také kavárna s letní terasou.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • na pěší zóně města Piešťany
 • příjemné prostředí
 • kvalitní hotelové služby
 • ambulance lékařů
 • sportovní aktivity na ostrově
 • cenově dostupný hotelNejčastější otázky o zařízení Jalta Ensana Health Spa Hotel **

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3