Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****, Lázně Piešťany

Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
+421 2 21 02 57 57
Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava
Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

O ZAŘÍZENÍ

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****, plně klimatizovaný renovovaný secesní skvost ve stylu Art-Nouveau postavený v roce 1912, je situován v malebném prostředí Lázeňského ostrova Piešťany a propojený s lázeňským domem Ensana Health Spa Irma. Secesní hotel Thermia Palace a lázně Irma se po otevření v roce 1912 staly mezinárodně známými a vyhledávanými nejen v Evropě, ale v celém světě. Hotel patří mezi luxusní hotely na Slovensku. Nachází se nad termálními prameny léčivé vody a léčivého bahna. V blízkosti je Kolonádní most spojující Lázeňský ostrov a město Piešt'any. Lázně Ensana Health Spa Irma nabízejí výběr z více než 60 procedur s použitím termální vody a bahna. Na Lázeňském ostrově je klientům k dispozici vše, aby se udržovaly zdraví a fit: golfové hřiště, tenis, joggingové tratě. Na výběr je také některý z vodních sportů, rybaření, cyklistika nebo squash a bowling ve městě Piešt'any. Hosté mají volný vstup do celoročně otevřeného venkovního bazénu s termální vodou, který je součástí hotelu, dále do bahnisko, zrcadliště, vířivky a mají možnost výběru různých relaxačních procedur a bahenních zábalů. Lázně Piešťany jsou zaměřeny na léčbu chorob pohybového a nervového ústrojnstva a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v 111 luxusních klimatizovaných pokojích, z toho 13 klasických apartmánů, 2 apartmány Deluxe, 25 dvoulůžkových pokojů Deluxe a zbývající pokoje jsou Komfort. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, televizí s plochou obrazovkou, TV, připojením na internet, trezorem, dvěma telefony, čajovým a kávovým servisem, županem, vysoušečem vlasů. Pokoje mají bezbariérový přístup. Přistýlka je možná v každém typu pokoje.

POLOHA

Přímo na piešťanské Lázeňském ostrově.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace Grand nabízí mezinárodní kuchyni jakož i domácí speciality, vegetariánská jídla, dietní stravování, jídla kombinované s dietními chodech. Café Alexander s letní terasou zase nabízí příjemné posezení s výhledem na park, speciality z kávy, chutné dezerty, kvalitní vína, zábavu a příležitost si zatancovat.

TYPY POKOJŮ

 • Komfort pokoj
  Luxusní klimatizovaná nekuřácká pokoj s koupelnou (vana nebo sprcha), plazma TV (SAT-TV), 2 telefony, WIFI, trezor, mini bar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť a denně jedna láhev vody.
 • DeLuxe pokoj
  Velká luxusní klimatizovaná nekuřácká pokoj s koupelnou (vana nebo sprcha), plazma TV (SAT-TV), 2 telefony, WIFI, trezor, mini bar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť, denně jedna láhev vody, dárek na uvítanou, přistýlka. Od července 2019 je v nabídce 6 nových pokojů s terasou a výhledem na venkovní bazén.
 • Apartmán
  Luxusní klimatizovaný nekuřácký apartmán s obývacím pokojem a ložnicí, koupelnou, balkonem, plazma TV (SAT-TV), Hi-Fi, 2 telefony, WIFI, trezor, mini bar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť, denně jedna láhev vody, dárek na uvítanou, přistýlka, denní tisk, pantofle, osobní váha.
 • Apartmán DeLuxe
  Velký luxusní klimatizovaný nekuřácký apartmán s obývacím pokojem a ložnicí, koupelnou, balkonem, plazma TV (SATTV), Hi-Fi, 2 telefony, WIFI, trezor, mini bar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť, denně jedna láhev vody, dárek na uvítanou, přistýlka, denní tisk, pantofle, osobní váha. Od července 2019 je v nabídce zcela nový apartmán v terasou a výhledem na venkovní bazén.

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:
 • nápoj na uvítanou
 • denně jedna láhev vody na pokoji
 • WiFi připojení k internetu v celém hotelu
 • zavazadlové služba
 • vstup do bazénu a Danubius Premier Fitness

UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za doplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ THERMIA PALACE ENSANA HEALTH SPA HOTEL *****

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Elegantní a stylový secesní hotel přímo propojen s Kúpelemi Irma vhodný pro náročnější klientelu. Luxusně zařízené klimatizované pokoje poskytují nejvyšší komfort v rámci lázní v Piešťanech. Luxusní lázně nabízejí více než 60 léčebných procedur s využitím místní termální vody, unikátního bažiny a speciálních wellness programů.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • pěkné prostředí lázní
 • nádherný secesní hotel po rekonstrukci
 • přímo propojen s Kúpelemi Irma
 • denně láhev vody na hotelovém pokoji
 • hotelové služby nejvyšší kvality
 • golf, jogging, tenis, squash
Nejčastější otázky o zařízení Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.