Lázně Rajecké TepliceLázně Rajecké Teplice
Detailní informace o lázních
+421 2 21 02 57 57
Hotel Aphrodite
Osloboditeľov 131/4
013 13 Rajecké Teplice
Slovenská republika
Turistický region
Malá Fatra, Horné Považie, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Považie, Rajecká dolina, Súľovské vrchy

Hotel Aphrodite **** Rajecké Teplice, Lázně Rajecké Teplice

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Žilina, Rajecké Teplice

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Aphrodite **** se nachází v lázeňském parku Spa Aphrodite Rajecké Teplice. Luxusní čtyřhvězdičkový hotel v antickém stylu nabízí služby na vysoké úrovni. Kromě komfortního ubytování je klientům k dispozici Vodní (vnitřní i venkovní bazény) a Saunový svět, fitness a Balnelogické středisko vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji, které nabízí celou řadu procedur léčebného, ​​relaxačního a zkrášlujícího charakteru. O klienty se v lázních stará kvalifikovaný tým odborných lékařů a zdravotního personálu. Lázně Rajecké Teplice patří mezi nejznámější slovenské lázně a určitě i nejpřitažlivější. Prameny s 38 ° C teplou termální vodou se využívají v balneologickém středisku na léčení zánětlivých i degenerativních chorob pohybového ústrojí, kloubů, páteře, nervových nemocí i nemocí z povolání. Přírodní podmínky a vzduch lázní také napomáhají při léčbě a to zejména při léčbě dýchacích cest a nemocí s tím souvisejících. Kromě unikátní léčivé vody zde určitě najdete oddech, klid, relax a čisté životní prostředí. Okolní krajina poskytuje skvělé možnosti i na turistiku a cyklistiku. V rámci lázeňského areálu je klientům k dispozici např. posezení u cimbálové hudbě v restauraci Rybářská bašta, koncerty vážné a lidové hudby v lázeňském domě Aphrodite, v letní sezóně sváteční odpoledne před lázeňským domem s bohatým kulturním programem, dále člunkování na rybníku při restauraci Rybářská bašta av zimní sezóně lázně poskytují svým klientům slevy na skipasy do vybraných lyžařských středisek. Přírodní léčivá voda, klima a bohatá nabídka volnočasových aktivit příznivě ovlivňuje nejen na regeneraci nemocných, ale i zdravých lidí a lázně Rajecké Teplice jsou proto ideálním místem pro léčebné, ale i ozdravné a rekondiční pobyty.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných moderně zařízených pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou / WC, satelitní TV, ledničkou a některé pokoje mají i klimatizaci. Celková ubytovací kapacita hotelu je 87 pevných lůžek.

POLOHA

V centru lázní, v pěkném a klidném prostředí lázeňského parku.

STRAVOVÁNÍ

Strava se podává v nové luxusní restauraci v propojeném hotelu Aphrodite Palace a nabízí jídla mezinárodní kuchyně, ale i oblíbené domácí speciality. Snídaně, obědy i večeře se podávají formou bufetových stolů, možnost i bezlepkové stravy. Pro koupajících je k dispozici restaurace Apolón, kde se mohou pohodlně občerstvit aniž opustili areál vodního světa. Stravování je zajištěno formou bufetu, ale i a la carte. Rybářská bašta nabízí různé speciality z ryb, ale i tradiční slovenské jídla. Hosté si mohou posedět u šálku dobré kávy v Kavárně Aphrodite nebo ve stylovém Lobby baru Aphrodite s krbem ve vstupní hale hotelu Aphrodite Palace. Pro různé zábavné akce slouží klientům nově otevřený luxusní bar Cabaret Aphrodite.

TYPY POKOJŮ

 • Dvoulůžkový pokoj Superior
  Částečně klimatizované, některé s možností přistýlky, s oknem nebo francouzským balkonem, 2 - 3 osoby.
 • Jednolůžkový pokoj Comfort
  Některé klimatizované, s oknem nebo francouzským balkonem.
 • Dvoulůžkový pokoj Komfort
  Pokoje rozměrově menší, některé klimatizované, s oknem.
 • Apartmán
  Klimatizované, sestávající z obývacího pokoje a ložnice, možnost 1 - 2 přistýlek, s oknem nebo francouzským balkonem, 2 - 4 osoby.

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

Hlídané parkoviště kamerovým systémem u hotelu zdarma.

VYBAVENÍ HOTEL APHRODITE **** RAJECKÉ TEPLICE

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Interiér hotelu Aphrodite v antickém stylu mu dodává netradiční atmosféru pohody a luxusu. Klientům je k dispozici volný vstup do termálních bazénů, saunového světa a fitness. Všechny služby jsou poskytovány pod jednou střechou - ubytování, procedury, špičková restaurace s kvalitní nabídkou jídel, stylová kavárna a nechybí i doplňkové služby - kosmetika a kadeřnictví. Balneologické středisko vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • centrální hotel lázní
 • exkluzivně zařízený hotel v antickém stylu
 • ubytování a procedury pod jednou střechou
 • volný vstup do termálních bazénů, saunového světa, fitnessNejčastější otázky o zařízení Hotel Aphrodite **** Rajecké Teplice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3