O nás

Sorger.cz je lídrem v prodeji pobytů v Tatrách a patří také mezi lídry v prodeji lázeňských a wellness pobytů na Slovensku. Najdete zde největší ponuku pobytů na Slovensku a je to místo, kde si můžete vybrat svůj pobyt kdykoliv a odkudkoliv. V nabídce najdete všechny známé hotely a lázně na Slovensku včetně všech akčních nabídek a slev. Rozhodovat se můžete i podle reálných recenzí klientů, kteří byli v daných zařízeních. Sorger.cz nabízí své služby na celém území České republiky, je součástí stabilní společnosti Sorger, s.r.o., která nabízí i zájezdy do zahraničí a dovolené u moře na www.destinacie.sk. Své služby nabízí i v Slovenské republice na www.sorger.sk a Polsku na www.sorger.pl.

Sorger.cz shromažďuje, nabízí a pravidelně aktualizuje největší množství akčních pobytů hotelů, exkluzivních wellness hotelů, jakož i lázní na Slovensku, stejně se snaží o nejdetailnější popis zařízení. Klient získává jednoduše přehled o zlevněných nabídkách jednotlivých zařízení na jednom místě a na základě tohoto přehledu může ušetřit a získat svůj vytoužený pobyt. Hotely a lázně tak mohou nabízet své akciové balíky denně tisícům lidí a propagovat tak svou značku.

Naším cílem na www.sorger.cz je maximálně podpořit cestovní ruch, zpropagovat ubytovací zařízení a poskytnout klientovi pohodlí při výběru svého pobytu tím, že shromažďujeme co nejvíce informací o zařízení a jeho akčních nabídkách. Naše zákaznická podpora je tu pro klienta 7 dní v týdnu od 7:30 do 20:00, včetně svátků.

Přečtěte si reálné recenze od skutečných lidí. Recenze o nás přidány na Google, které přidali naši klienti.