Cestovní kancelář Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Wellness hotely na Slovensku

Najděte si svůj pobyt

Cena na osobu / noc
Rekreační a sportovní resort Marina Liptov Bobrovník Marina Liptov resort **** se nachází v prostředí krásné zátoky Liptovské Mary, v malebné obci Bobrovník. Poskytuje komfortní ubytování v luxusních rekreačních vilkách s panoramatickým výhledem na vodní dílo Liptovská...
Bazén vnitřníMasážeOchlazovací bazénBiosaunaBylinková saunaFinská saunaParní sauna (parní lázeň)Tepidárium
od 1718,- /noc/osoba

Dovolujeme si vám oznámit, že hotelová restaurace je v období mimosezóny 02.09.2019 - 31.03.2020 zavřená. V prostorách recepce je vám k dispozici Marina Cafe s čerstvými dezerty, chutnou kávou Aurelica a dalšími teplými a studenými nápoji. Ve vilách je plnohodnotně vybavená kuchyň a jídelní stůl. Nejbližší restauraci doporučujeme využít Kolibu Gréta nebo donáškovou službu Vila27 z Bešeňové.

Hotel Galeria Thermal Bešeňová Bešeňová vynikající 9,8 28 recenzí Hotel Galeria Thermal Bešeňová **** , nový 4-hvězdičkový hotel vyrostl přímo v areálu resortu Bešeňová, je součástí stejnojmenného vodního aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Klientům, kromě komfortního ubytování...
holistické wellness rituály (harmonie elementů, dotyk země, peelingová procedura, bylinkový, citrusová a show rituál, pohledná větru) sauny (saunové rituály - výjimečné zpestření saunování v režii zkušeného sauna masteru, který pomocí víření horkého vzduchu a rozpouštěním ledu s aromatickou složkou, dostává saunování na zcela jinou dimenzi, trvání procedury je přibližně 10 minut.) masáže a procedury - na výběr z několika druhů masáží, které zregenerují unavené tělo solárium fitness nová krytá relaxačně-oddychová zóna Atrium - nabízí až 250 nových oddechových lehátek. Interiér relaxační zóny zaplněný zelení, doplní jezírko s rybičkami a motivy liptovské architektury, takže se během celého roku budete cítit jako na Liptově během horkých letních dnů. Prostor atria zároveň propojí kryté bazény s adrenalinovou zónou, wellness centrem, saunovým světem. Atrium nabízí: celoroční oddechový prostor s prvky liptovské přírody, 250 nových lehátek s možností rezervace na recepci, bar s nabídkou nápojů, dětský koutek s hračkami.
od 1393,- /noc/osoba

Dovolujeme si Vás informovat o aktuálních provozních omezeních v rámci areálu VODNÍ PARK BEŠEŇOVÁ - wellness & spa centrum Harmonie:

  • Od 16.09.2019 budou probíhat práce na stavebních úpravách v saunovém světě Harmonie, které potrvají předběžně do 30.11.2019. Klienti se mohou těšit na vybudování wellness baru a přičlenění VIP zóny k prostorům wellness. Kromě interiérových novinek přibude také exteriérové ​​ochlazující jezírko. Během rekonstrukce bude vstup do saunového světa situovaný ze zadní části a to od restaurace Bistro, kde bude od 17.09 přesunuta dočasná recepce. Omezení se dotknou především přední části saunového světa, recepce, technických místností, společných prostor tepidária a aktuálního prostoru šatny wellness. Přístup do tepidáriem bude během rekonstrukce umožněn klientům z exteriérové ​​zahrady. V návaznosti na plánované stavební úpravy je třeba počítat se zvýšeným stavebním ruchem. Samozřejmě všechny hlučné a prašné práce se budou snažit realizovat mimo provozní doby wellness.
  • Případná výluka nebo omezení provozu některých bazénů, saun nebo jiných atrakcí vodního parku Bešeňová nezakládá nárok zákazníka na uplatnění slevy z ceny, náhradu škody nebo jakoukoli jinou finanční či nefinanční náhradu, zda právo na reklamaci ze strany zákazníka.
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.