Cestovní kancelář Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotely s termálním bazénem

Najděte si svůj pobyt

Cena na osobu / noc

Dovolujeme si Vás informovat o aktuálních provozních omezeních v rámci areálu VODNÍ PARK BEŠEŇOVÁ - wellness & spa centrum Harmonie:

  • Od 16.09.2019 budou probíhat práce na stavebních úpravách v saunovém světě Harmonie, které potrvají předběžně do 30.11.2019. Klienti se mohou těšit na vybudování wellness baru a přičlenění VIP zóny k prostorům wellness. Kromě interiérových novinek přibude také exteriérové ​​ochlazující jezírko. Během rekonstrukce bude vstup do saunového světa situovaný ze zadní části a to od restaurace Bistro, kde bude od 17.09 přesunuta dočasná recepce. Omezení se dotknou především přední části saunového světa, recepce, technických místností, společných prostor tepidária a aktuálního prostoru šatny wellness. Přístup do tepidáriem bude během rekonstrukce umožněn klientům z exteriérové ​​zahrady. V návaznosti na plánované stavební úpravy je třeba počítat se zvýšeným stavebním ruchem. Samozřejmě všechny hlučné a prašné práce se budou snažit realizovat mimo provozní doby wellness.
  • Případná výluka nebo omezení provozu některých bazénů, saun nebo jiných atrakcí vodního parku Bešeňová nezakládá nárok zákazníka na uplatnění slevy z ceny, náhradu škody nebo jakoukoli jinou finanční či nefinanční náhradu, zda právo na reklamaci ze strany zákazníka.
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.
Tato web stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací. Souhlasím