Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid *** , Lázně Piešťany

Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
+421 2 21 02 57 57
Splendid Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava
Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

O ZAŘÍZENÍ

Lázeňský Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid *** je součástí hotelového komplexu Splendid Ensana Health Spa Hotel, krídlo Splendid a nachází se přímo na Lázeňském ostrově v blízkosti golfového hřiště. Je přímo propojen s impozantním Lázeňským domem Balnea Health Spa, který prošel v roce 2014 kompletní rekonstrukcí, a který nabízí širokou škálu jedinečných léčebných a relaxačních procedur a také s rozsáhlým kongresového centra, kde se konají různé koncerty a konference. Hotelový komplex se pyšní dvěma velkými koupališti, krytým a venkovním, ve kterých si hosté vychutnávají relaxační účinek termální vody a širokým výběrem wellness masáží, lázní, či léčebných kúr. Efektivní součástí lázeňského resortu na hubnutí je také aqua fitness. Klienti zde určitě najdou nejenom zdraví a klid, ale také vše, co potřebují k aktivnímu pobytu a na Lázeňském ostrově jsou jim k dispozici i golfové hřiště, tenis, půjčovna kol, joggingové stezky, vodní sporty, rybaření a jízda na kole, stejně jako squash a bowling v Piešťanech. Mohou si dopřát odpočinek v Lázeňském parku, kde se mohou zaposlouchat do ptačího zpěvu pod korunami stoletých stromů, nebo obdivovat termální jezírka i voliéru s pávy a vzácnými bažanty. Hotelový komplex Splendid Ensana Health Spa Hotel, krídlo Splendid je jeden z nejlepších léčebných lázeňských hotelů a je vyhledávaným nejen lázeňskými hosty, ale i lidmi v aktivním věku či rodinami s dětmi. Lázně Piešťany jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Hotelový komplex Spa Hotel Grand Splendid poskytuje ubytování v 304 nekuřáckých pokojích včetně 19 apartmánů. Pokoje se nacházejí ve dvou křídlech, přičemž k pokojům z křídla Splendid a Grand patří také balkony s romantickým výhledem na zelený Lázeňský ostrov.

POLOHA

Přímo na Lázeňském ostrově, v jeho severní části.

STRAVOVÁNÍ

V hotelovém komplexu Spa Hotel Grand Splendid se nachází pět restaurací a každá je pojmenována podle hlavního města. Restaurace Bratislava, Budapest a zrekonstruované restaurace Vienna a Prague nabízejí kvalitní pokrmy mezinárodní a české kuchyně, ale i jídla z jídelníčku speciálního stravování. V restauraci Berlin s nabídkou à la carte si hosté mohou vychutnat místní speciality a sezónní dobroty na příjemné letní terase. Kavárna Splendid návštěvníkům nabízí zase různé druhy nápojů a dezertů při živé hudbě na letní terase.

TYPY POKOJŮ

 • Comfort pokoj
  Nekuřácký pokoj s koupelnou (vana), balkon, SAT-TV, chladnička, telefon, trezor, vysoušeč vlasů a koupací plášť.
 • Apartmán
  Nekuřácký apartmán s oddělenou obývákem a ložnicí, koupelna (vana), balkon, SAT-TV, chladnička, telefon, trezor, vysoušeč vlasů a koupací plášť.

CENÍK - PŘÍPLATKY

Nepovinné příplatky - platba na recepci při příjezdu:
 • příplatek za garáž 

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:

 • WiFi připojení na internet v celém hotelu
 • vstup do venkovního a vnitřního bazénu Danubius Premier Fitness


UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za doplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkování u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ SPLENDID ENSANA HEALTH SPA HOTEL, KŘÍDLO SPLENDID ***

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Lázeňský SPA Hotel Splendid, jeden z nejlepších léčebných lázeňských hotelů v Piešťanech, je součástí hotelového komplexu Spa Hotel Grand Splendid a nachází se přímo na Lázeňském ostrově. Hotel je propojen s lázeňským domem, kde se podávají léčebné a relaxační procedury. V rámci ubytování v tomto hotelu je volný vstup do venkovního a vnitřního bazénu, které jsou součástí hotelu.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • tiché prostředí
 • součástí moderního hotelového komplexu
 • Centrum Balnea Health Spa
 • vnitřní a venkovní bazén
 • fitness
 • wellness
 • 5 restaurací
Nejčastější otázky o zařízení Splendid Ensana Health Spa Hotel, křídlo Splendid ***

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.