Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Alameda (Palace) ****, Lázně Piešťany

Lázně PiešťanyLázně Piešťany
Detailní informace o lázních
+421 2 21 02 57 57
Esplanade Ensana Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava
Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

O ZAŘÍZENÍ

Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Palace **** je součástí moderního hotelového komplexu Esplanade Ensana Health Spa Hotel a nachází se v luxusním parku v centru Lázeňského ostrova. Je přímo spojen chodbou s impozantním Lázeňským domem Health Spa Balnea (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, ​​vodními atrakcemi, finskou saunou, infra saunou, parní lázní a soláriem) s širokou škálou jedinečných léčebných a relaxačních procedur. Hotelový komplex nabízí lázeňské a wellness služby, konferenční prostory, sportovní aktivity, výbornou kuchyni a plno zábavy. Na Lázeňském ostrově najdou klienti vše, co potřebují k aktivnímu pobytu - golfové hřiště, tenis, půjčovna kol, joggingové stezky, vodní sporty, rybaření a jízda na kole, stejně jako squash a bowling v Piešťanech. V současnosti je díky svému komfortu a vybavení komplex Esplanade Ensana Health Spa Hotelvyhledávaným nejen lázeňskými hosty, ale i lidmi v aktivním věku či rodinami s dětmi. Lázně Piešťany jsou zaměřeny na léčbu nemocí pohybového a nervového ústrojí a patří mezi nejvýznamnější evropské lázně svého druhu, známé na celém svete.Hotelový komplex nabízí lázeňské a wellness služby, konferenční prostory, sportovní aktivity, výbornou kuchyni a plno zábavy.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v 198 pokojích, včetně 6 apartmánů s francouzskými okny.

POLOHA

Přímo na lázeňském ostrově.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace Orchidea, Freesia, Rosa, Calla, Lilium nabízejí jídla mezinárodní a české kuchyně. Výběr zahrnuje sortiment se zdravými, lehkými jídly a biopotravinami a v nabídce je také několik diet pro všechny zdravotně orientovaných hosty. Restaurace Seasons Dine & Grill nabízí příjemnou atmosféru s prezentací moderních gastronomických pokrmů ze slovenské i mezinárodní kuchyně i sezónní speciality. K dispozici jsou i zrekonstruovaná Gallery Restaurant s kapacitou 180 míst, kde si mohou návštěvníci vychutnat nejrůznější gastronomické speciality, dále Park Café s pěknou zahradou, Poolside bar u bazénu a Retro noční bar.

TYPY POKOJŮ

 • Standard pokoj
  Klimatizovaná nekuřácká pokoj s koupelnou (sprcha nebo vana), francouzský balkón, SAT-TV, WIFI, mini bar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů a koupací plášť.
 • Superior pokoj
  Velká klimatizovaná nekuřácká pokoj s koupelnou (sprcha nebo vana), francouzský balkón, SAT-TV, WIFI, mini bar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů a koupací plášť.
 • Junior apartmán
  Velká klimatizovaná nekuřácká pokoj s roztahovací sedačkou, koupelnou (sprcha), SAT-TV, WIFI, mini bar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů a koupací plášť.

CENÍK - PŘÍPLATKY

Nepovinné příplatky - platba na recepci při příjezdu.
 • příplatek za stravování v restauraci Gallery / Calla pro klienty neubytované v kategoriích Premium, Premium Plus a Apartmán Premium
 • příplatek za garáž

CENÍK - BONUSY

Bezplatné služby:
 • WiFi připojení na internet v celém hotelu
 • zavazadlové služba
 • Vodný a saunový svet
 • Danubius Premier Fitness s bazénem, ​​saunami a vodními koly

UŽITEČNÉ INFORMACE

ZPŮSOB PLATBY

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za doplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkování u hotelu za poplatek.

VYBAVENÍ ESPLANADE ENSANA HEALTH SPA HOTEL, KŘÍDLO ALAMEDA (PALACE) ****

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Hotel je součástí moderního hotelového komplexu Danubius Health Spa Resort Esplanade. Je přímo spojen chodbou s Lázeňským domem Balnea Health Spa (vodní a saunový svět s vnitřním a venkovním bazénem, vodními atrakcemi, finskou saunou, infra saunou, parní lázní a soláriem) s širokou škálou léčebných a relaxačních procedur. Doporučujeme pro náročnější klientelu.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • hlavní budova
 • součást moderního hotelového komplexu
 • Water and Sauna World centrum
 • velký výběr stravy
 • 6 restauracíNejčastější otázky o zařízení Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Alameda (Palace) ****

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.