Zaslat dotaz

Zaslať
Cestovní kancelář Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Horský hotel Teplica Brezovica

Zařízení je momentálně vyřazeno z naší nabídky!

UŽITEČNÉ INFORMACE

Poloha hotelu

V lyžařském středisku Ski centrum Brezovica.

Internet

V hotelové restauraci a na recepci je wifi free zone.

Parkování

Před hotelem je nonstop monitorované parkoviště.

Zvířata

Ubytování se se zvířetem (pes, kočka ...) noc: 5 €

Popis hotelu

Horský hotel Teplica se nachází na Oravě , 2 km za obcí Brezovica cca 5km od města Trstená. Hotel je součástí lyžařského střediska Brezovica ve kterém najdete 6 sjezdovek s celkovou délkou 4,5 km pro začátečníky i pro náročnější lyžaře. Na své si přijdou i milovníci běžeckého lyžování.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je is přistýlkami 73 lůžek. Ubytování je poskytováno v 21 dvoulůžkových pokojích, jednom čtyřlůžkovém apartmánu a jednom dvoulůžkovém apartmánu. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou s WC, TV a rádiem s možností přistýlky na každém pokoji.

Stravování

Všechny pokrmy z jídelního lístku jsou servírované s estetikou na Váš stůl pozornými číšníky a jsou připravovány s radostí kompetentními kuchaři a jejich asistentkami, ze pečlivě vybíraných a především čerstvých surovin, tradičními technikami vaření s důrazem na zachování si všech výživových látek, minerálů a vitamínů, prezentující čerstvost, přirozenou chuť a vůni. Vinná karta pro vinaře, dobrý koňak, kvalitní rum, zda whisky jsou samozřejmé.

Služby

- Půjčovna lyží a lyžařské výstroje
- Svatby, oslavy, stužkové slavnosti, catering na klíč, firemní a na konci roku akce
- Pro nejmenší dětský koutek
- Plánování aktivní dovolené: nechte na nás naplánování programu Vaší dovolené, podle typu, jaký si zvolíte (aktivní, zábava, odpočinek ...). Stačí si vybrat, přijít a my Vám poskytneme plán Vaší dovolené
- Animátorské služby pro skupiny
- Organizační zabezpečení společenských akcí od A po Z
- Turistický vůdce na požádání
- Wellness na objednávku v sousedním zařízení

Volný čas

Lyžařský areál Ski centrum Brezovica se nachází 2 km za obcí Brezovica. V lyžařském areálu se nachádzjú 3 sjezdovky pro méně i více náročné.

Náročnější trať č.1, která dosahuje v nejstrmějším místě stoupání 45 °, uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Pro slabší lyžaře je k dispozici trať č.3.

Po zahájení zimního období, kdy teplota poklesne pod -2 ° C, začíná se s umělým zasněžováním na trati č.1 a č.2, systémem HKD, který vytváří sníh nejvíce podobný přírodnímu. Všechny lyžařské svahy jsou každodenně upravovány sněžnými mechanismy.

V hotely s vchodem přímo ze svahu se nachází bufet FAST FOOD. Samozřejmostí je půjčovna lyží, servis a prodej lyží a zimních doplňků, hotelová lyžárna.

Pro milovníky běžeckého lyžování je v nabídce trasa z Brezovice přes Ostrý vrch /t.j. konec vleků / na Skorušinu, která se nachází v nadmořské výšce 1314 m a určitě okouzlí a uspokojí i náročné lyžaře. Na vrcholu Skorušina se nachází 12 m vysoká rozhledna.

Momentálně v ponuke nejsou žádní akcioví ponuky !


❔ Zaslat dotaz

FAQ.about.hotel Horský hotel Teplica * Brezovica

lenghts.be.line.text
object.attraction.which object.attraction.attractions object.attraction.located.near?
1
3
© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.
Tato web stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací. Souhlasím