+421 2 21 02 57 57
Hotel Magnólia
Nálepkova 1
921 01 Piešťany
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava

Hotel Magnólia Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

Jeden z největších hotelů v Piešťanech, menší bazén, sauny, akciové pobyty,

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Magnólia **** se nachází v centru lázeňského města Piešťany, na nábřeží řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Sĺňava, pod západním úbočím pohoří Považský Inovec. Piešťany jsou lázeňské město na Slovensku a světoznámé středisko léčby revmatických chorob. Vysoká kvalita služeb a 40-letá tradice řadí hotel mezi největší hotely v Piešťanech a nejznámější hotely na Slovensku. V roce 2016 prošel hotel rekonstrukcí a modernizací pokojů. Kromě komfortního ubtovania nabízí hotel svým klientům wellnes centrum s rekreačním bazénem, ​​terasou s výhledem na okolí, finskou saunou, infra saunou a množstvím procedur. K dispozici je také velká kongresový sál a salonky s přímým vstupem na terasu vedoucí na nábřeží řeky Váh. V hotelu se nachází moderní fyziatrické-rehabilitační ambulance REHAMED Piešťany a Masážní centrum ,, THAI MASSAGE ", které nabízí hostům tradiční i méně tradiční thajské masáže.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v hezky zařízených a komfortních pokojích. Každý pokoj je standardně vybaven koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem s více než 40 televizními stanicemi, minibarem, WiFi připojením i klimatizací na pokojích na 7. až 9. patře. Celková kapacita hotelu je 118 pokojů, 15 jednolůžkových, 94 dvoulůžkových, 9 apartmánů a 2 pokoje s kuchyňkou. V apartmánu možnost přistýlky.

POLOHA

Centrum města, pěší zóna Alexandra Wintera, u řeky Váh, 3 min. chůze od lázeňského ostrova a jen 45 min. jízdy autem od hlavního města.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno v příjemném prostředí hotelové restaurace s širokou nabídkou jídel mezinárodní kuchyně. V nabídce je i široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, výborná káva a čerstvé domácí koláčky. Jídla z čerstvých surovin jsou vždy připraveny s profesionálním přístupem kuchaře. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů, oběd / večeře výběrem z jídelního lístku.

TYPY POKOJŮ

 • Pokoje EXECUTIVE bez klimatizace
  Modernizované jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány na 2., 3., 4., 5. a 6. patře nabízejí svým hostům vytoužený klid a relax. Pokoje jsou zařízeny moderním a stylovým nábytkem. Apartmány poskytují prostornou a samostatnou obývací a ložnicovou část. V každém pokoji se nachází balkon. Vybavení pokojů: moderní a stylový nábytek, sociální zařízení (koupelna s vanou), satelitní televizi s více než 40 TV programy, telefon, minibar, osobní trezor, vysoušeč vlasů, WiFi připojení na internet.
 • Pokoje EXECUTIVE s klimatizací
  Modernizované jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány na 7., 8. a 9. patře nabízejí svým hostům vytoužený klid a relax. Pokoje jsou zařízeny moderním a stylovým nábytkem. Apartmány poskytují prostornou a samostatnou obývací a ložnicovou část. V pokojích na 7. a 8. patře se nachází balkon. Vybavení pokojů: moderní a stylový nábytek, sociální zařízení (koupelna s vanou), satelitní televizi s více než 40 TV programy, telefon, minibar, osobní trezor, vysoušeč vlasů, WiFi připojení na internet.
 • Rodinný pokoj FAMILY s kuchyňkou
  Rodinný pokoj FAMILY s kuchyňkou nabízí: 2 samostatné dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi, sociální zařízení (koupelna s vanou), satelitní televizi s více než 40 TV programy, telefon, minibar, osobní trezor, vysoušeč vlasů, WiFi připojení na internet. Rodinný pokoj se skládá ze dvou propojených pokojů. V každé z nich jsou dvě pevná manželské lůžka s možností doložit dětskou postýlku. Maximální kapacita jedné rodinné pokoje jsou 4 osoby a jedno dítě v postýlce. Každý pokoj má prostorný balkon, kuchyňku s kompletním zázemím, stůl na stolování, WiFi připojení na internet.
 • Dvoulůžkový pokoj EXECUTIVE s kuchyňkou
  Dvoulůžkový pokoj EXECUTIVE s kuchyňkou nabízí: sociální zařízení (koupelna s vanou), satelitní televizi s více než 40 TV programy, telefon, minibar, osobní trezor, vysoušeč vlasů, WiFi připojení na internet, kuchyňku s kompletním zázemím, stůl na stolování. Pokoj má prostorný balkon s výhledem na řeku Váh a Považský Inovec. Z pokoje je přímý vstup do kuchyňky s kompletním zázemím - lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýnka, kuchyňské nádobí.
 • Imobilním pokoj EXECUTIVE
  Moderně zařízená imobilní pokoj pro 2 osoby je vybavena vyvýšeným lůžkem a nábytkem přizpůsobeným pro imobilní hosty. V pokoji se nachází bezbariérová koupelna. Pouze na 5. patře je bez klimatizace, pokoj na 7. patře je s klimatizací. Oba pokoje mají balkon s výhledem na řeku a kopce Povážského Inovce. Vybavení pokojů: sociální zařízení (bezbariérová koupelna), satelitní televize s více než 40 TV programy, telefon, minibar, osobní trezor, vysoušeč vlasů, WiFi připojení na internet.

UŽITEČNÉ INFORMACE

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za poplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště u hotelu je zpoplatněno a hlídané kamerovým systémem. Disponuje kapacitou 20 parkovacích míst. Po obsazení těchto míst je k dispozici městské parkoviště, které se nachází 100 m od hotelu, a které je zpoplatněno sazbou 1 € / hodina v době od 7:00 hod. do 21:00 hod. Platbu lze provést výhradně u pracovníka u závorové systému.

VYBAVENÍ HOTEL MAGNÓLIA **** PIEŠŤANY

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ

Pokud hledáte komfortní byznys hotel, nebo romantické místo na víkendový relax nebo odpočinek pro celou rodinu, tak hotel Magnolia v světoznámých kúploch Piešťany se svými kvalitními hotelovými službami je tím pravým místem.

PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • v centru lázní
 • komfortně zařízené pokoje
 • wellness centrum
 • fyziatrické-rehabilitační ambulance Rehamed Piešťany
 • masážní centrum,, THAI MASSAGE "
 • hudební vystoupení během léta

Valentýnský pobyt s relaxačním programem pro každou osobu Romantická večeře při svíčkách, doprovodný program ... od 1 711,30 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Seniorský pobyt s množstvím wellness procedur a se skvělým jídlem v náručí lázeňského města Relaxační program, vstup do hotelového bazénu ai ... od 1 864,81 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Celoroční rodinný wellness pobyt s 1 dítětem zdarma Vstup do wellness, masáž, vířivka ... od 2 060,33 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Pobyt Zdravý životní styl Vstup do wellness, ranní koupání, relaxační procedury ... od 1 868,74 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Léčebný pobyt BOLAVE KLOUBY Konzultace s lékařem, 12 resp. 15 procedur za pobyt ... od 2 084,41 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Velikonoční pobyt v Piešťanech Velikonoční program, vstup do bazénu ... od 2 109,95 /noc/osoba Délka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Wellness pobyt se vstupem do bazénu a relaxačními procedurami Ubytování, stravování, relaxační procedury ... od 1 473,77 /noc/osoba Délka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit Léčebný pobyt bolesti zad Vstup do bazénu, 11 resp. 14 léčebných procedur ... od 2 038,72 /noc/osoba Délka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravování: polopenze zobrazit


Pobyty

Valentýnský pobyt s relaxačním programem pro každou osobu

Od 2 Nocí
Polopenze
Romantická večeře při svíčkách, doprovodný program ...
od 1 711,30 /noc/osoba

Seniorský pobyt s množstvím wellness procedur a se skvělým jídlem v náručí lázeňského města

Od 3 Nocí
Polopenze
Relaxační program, vstup do hotelového bazénu ai ...
od 1 864,81 /noc/osoba
TIP
Celoroční rodinný wellness pobyt s 1 dítětem zdarma

Celoroční rodinný wellness pobyt s 1 dítětem zdarma

Od 2 Nocí
Polopenze
Vstup do wellness, masáž, vířivka ...
od 2 060,33 /noc/osoba
TIP
Pobyt Zdravý životní styl

Pobyt Zdravý životní styl

Od 3 Nocí
Polopenze
Vstup do wellness, ranní koupání, relaxační procedury ...
od 1 868,74 /noc/osoba

Léčebný pobyt BOLAVE KLOUBY

Od 5 Nocí
Polopenze
Konzultace s lékařem, 12 resp. 15 procedur za pobyt ...
od 2 084,41 /noc/osoba

Velikonoční pobyt v Piešťanech

Od 3 Nocí
Polopenze
Velikonoční program, vstup do bazénu ...
od 2 109,95 /noc/osoba

Wellness pobyt se vstupem do bazénu a relaxačními procedurami

Od 2 Nocí
Polopenze
Ubytování, stravování, relaxační procedury ...
od 1 473,77 /noc/osoba

Léčebný pobyt bolesti zad

Od 5 Nocí
Polopenze
Vstup do bazénu, 11 resp. 14 léčebných procedur ...
od 2 038,72 /noc/osoba

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Magnólia **** Piešťany

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3