Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Lázeňský hotel Rimava ***, Lázně Číž

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Rimavská Sobota, Číž

O ZAŘÍZENÍ

Lázeňský hotel Rimava *** je centrální a největší budova v lázních Číž , která prošla v roce 2006 rozsáhlou rekonstrukcí. V hotelu se nachází recepce, přijímací kancelář a kulturní oddělení. S budovou Balneoterapie je propojená spojovací chodbou. Součástí léčebného domu je lázeňská restaurace, která je přizpůsobena i dětským klientům (dětské menu, dětský koutek, vysoké dětské židle), jídelna a rychlé občerstvení s terasou. V těsné blízkosti hotelu je vybudován vodní svět, který je hostům k dispozici během letní sezóny, a vitální svět. Hotel jistě uspokojí i náročnou klientelu. Jodové-bromové lázně Číž jsou jediné svého druhu na celém Slovensku a patří mezi vzácné zdroje svého druhu i v Evropě. Léčí se zde infekční artritidy, onemocnění pohybové soustavy, onemocnění známé jako koxartróza a různá onemocnění kloubů, zánětů, dysfunkce endokryvných žláz, revma. Pro děti od tří let je zde možná léčba onemocnění Parthesovej nemoci a neutuchající osteomyelitidy. Klidná atmosféra lázní přispívá k celkové tělesné a duševní relaxaci.

UBYTOVÁNÍ

Hotel nabízí moderní ubytování v několika typech pokojů a apartmánů. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje i dvoulůžkové a rodinné apartmány s možností přistýlky. V podkroví léčebného domu je 7 klimatizovaných apartmánů (dva bezbariérové) a dvě klimatizované. Pokoje se sociálním zařízením jsou vybaveny TV, telefonem, radiobudíkem, fénem, přípojkou na internet a ledničkou. Kapacita ubytování je 142 lůžek.

POLOHA

V areálu lázeňského parku Číž, na jižním Slovensku, nedaleko maďarských hranic v okrese Rimavská Sobota.

PŘÍSTUP K HOTELU

 Lázeňský hotel Rimava je vzdálen 44 km od města Miskolc-Tapolca a 46 km od města Jáger. Letiště Košice je situovány ve vzdálenosti 81 km.

STRAVOVÁNÍ

Lázeňská restaurace a jídelna přímo v hotelu, ve které se stravují všichni koupelen klienti. Během letní sezóny je otevřeno rychlé občerstvení s terasou. Snídaně jsou formou bufetových stolů, servírované obědy a večeře výběr ze čtyř druhů jídel.

TYPY POKOJŮ

  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky.
  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.
  • Půdní dvoulůžkové a rodinné apartmány (dva klimatizované a dva bezbariérové).

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

Nehlídané parkoviště přímo před hotelem zdarma.

VYBAVENÍ LÁZEŇSKÝ HOTEL RIMAVA ***

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Centrální a největší budova v lázních, která prošla v roce 2006 rozsáhlou rekonstrukcí, propojená spojovací chodbou s budovou Balneoterapie. Jednoduché a chutné stravování a příjemný a ochotný personál.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
  • hlavní léčebný dům lázní
  • vše pod jednou střechou
  • 7 klimatizovaných apartmánů
  • saunový vitální a vodní svět
  • organizované výlety
  • odvoz a dovoz klientů a zavazadelNejčastější otázky o zařízení Lázeňský hotel Rimava ***

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.