Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Lázeňský hotel Minerál, Lázně Dudince

Lázně DudinceLázně Dudince
Detailní informace o lázních
+421 2 21 02 57 57
Kúpeľný hotel Minerál ****
Okružná 124
962 71 Dudince
Slovenská republika
Turistický region
Stredné Slovensko, Podpoľanie, Hont, Južné Slovensko, Banskobystrický kraj, Štiavnické vrchy, Krupinská planina, Poiplie
Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Krupina, Dudince

O ZAŘÍZENÍ

Lázeňský hotel Minerál **** se nachází v centru oblíbeného městečka Dudince, v těsné blízkosti lázeňského areálu (cca 450 m od LD Rubín). Hotel se stylově zařízenými pokoji a s útulným wellness centrum prošel v r. 2010 kompletní rekonstrukcí a splňuje očekávání i náročnější klienty. Kromě masáží a wellness služeb nabízí výbornou regionální gastronomii, vysoký standard ubytování i hotelových služeb. Některé léčebné procedury jsou poskytovány klientům přímo v prostorách hotelu, některé vodoléčebné procedury v léčebném domě Rubín, kde je k dispozici kompletní nabídka léčebných a nadstandardních procedur. Kromě léčebných procedur mohou klienti ubytováni v hotelu Minerál využívat i širokou nabídku hotelových relaxačních masáží. V blízkosti cca 300 m od hotelu se nachází letní termální koupaliště Dudinka se 4 bazény a vodními atrakcemi. Lázně Dudince se zaměřují na léčbu např. ischemické choroby srdeční, stavu po infarktech srdečního svalu, vysokého krevního tlaku, ale také k léčbě degenerativních resp. zánětlivých onemocnění pohybového aparátu a neurologických chorob. Dudinská voda dokáže léčit široké spektrum onemocnění, protože přítomen oxid uhličitý a sirovodík se při pronikání do těla navzájem podporují a jejich vzájemné synergické působení se právě využívá při léčbě pacientů s polymorbiditou (kombinace onemocnění kardiovaskulárního aparátu s onemocněními pohybového aparátu a nervové soustavy).

UBYTOVÁNÍ

V centru města, 500 m od koupaliště Dudinka, 450 m od lázeňského parku.

POLOHA

V centru města, 500 m od koupaliště Dudinka, 450 m od lázeňského parku.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno v moderní hotelové restauraci Sonáta. Občerstvit a zabavit se můžete v Lobby baru a v zábavně-společenském centru Noční bar. Oběd a večeře formou bufetových stolů (dle obsazenosti hotelu). Za příplatek je možné objednat snídaně na pokoj.

TYPY POKOJŮ

  • Jednolůžkový pokoj, trezor, mini bar, TV se SAT příjmem, klimatizace, koupelna se sprchou a WC, uzamykání kartou, fén, telefon.
  • Dvoulůžkový poko,j trezor, mini bar, TV se SAT příjmem, klimatizace, koupelna se sprchou a WC, uzamykání kartou, fén, telefon, 1 pokoj je bezbariérový.
  • Apartmán, 2 pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC, trezor, mini bar, TV se SAT příjmem klima, uzamykání kartou, fén, telefon.
  • Apartmán Residence, 2 pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC, trezor, mini bar, TV se SAT příjmem, klimatizace, uzamykání kartou, fén, telefon, soukromé wellness centrum s výhledem na lázně.

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

Parkování u hotelu zdarma.

VYBAVENÍ LÁZEŇSKÝ HOTEL MINERÁL

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Hotel známý svým vysokým standardem poskytovaných služeb a pokud upřednostňujete komfort v hotelový službách, je tento hotel tou správnou volbou.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
  • moderní ubytování
  • pobyty s klasickými lázeňskými procedurami
  • lázeňský park
  • dudinská léčivá minerální voda (patří mezi nejvzácnější vody na světě)
  • chutná stravaNejčastější otázky o zařízení Lázeňský hotel Minerál

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodní podmínky - Kontakt | Všechna práva vyhrazena.